Sienkiewicz Strona Główna Sienkiewicz
Forum IV LO im. H Sienkiewicza w Cz?stochowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: costniack
2007-12-09, 20:53
Jakie filmy chcieliby?cie zobaczy? w szkolnym kinie?
Autor Wiadomość
M?ody Cie?lak
Gość
Wysłany: 2007-12-15, 08:25   

w kwestii wyja?nienia. kino oczywi?cie MO?E zaistnie? i nie zale?y to od mojego widzimisie. je?eli kto? z was przyniesie do mnie legalny film który mo?na odtwarza? dla wi?kszej publiki [czyli nie mo?e to by? zwyk?y film z wypo?yczalni bo one wszystkie maja licencje i zakaz odtwarzania dla wi?kszego grona] to ja kino reaktywuje[oczywi?cie nie musz? wspomina? o braku alkoholu]. aha jeszcze jedno do ciebie boro skoro jeste? taki ja?nie o?wiecony i wszystko wiesz to czemu nie wpad?e? na pomys? ?eby tak na przyk?ad mnie si? OSOBI?CIE spyta? co z kinem??? mimo wszystko w szkole mnie znale?? trudno nie jest.

Agnieszka
Gość
Wysłany: 2007-12-15, 17:58   kino

A moga byc filmy z gazety??? Mam miedzy innymi : Wielka podroz Bolka i Lolka, Dziewczynke z zapalkami, Kopciuszka, Dzielnego o?owianego zolnierzyka, Calineczke, Mala Syrenke ;)

%costniack 
Wymiatacz
wspania?y cz?owiek

Wysłany: 2007-12-15, 18:20   

to dlaczego przez tyle lat nikt na to nie zwracal uwagi, ze nielegalne, az zaczeto zwracac? co takiego sie stalo?

Agnieszka
Gość
Wysłany: 2007-12-15, 19:20   

Ka?dy chce zarobi?...

Margola 
Wymiatacz
Loczek

Wysłany: 2007-12-15, 21:00   

ja mam prawie cala filmoteke z gazety wyborczej - hity wielkiego ekranu, filmy z historia w tle, filmy do zobaczenia we dwoje. z checia uzycze na seanse w szkole jesli bylaby taka mozliwosc.

by z kazdej chwili zycia wyciasnac caly sok
bo ta kazda chwile co chwile tracimy bezpowrotnie

%costniack 
Wymiatacz
wspania?y cz?owiek

Wysłany: 2007-12-15, 23:54   

ale te filmy tez nie maja licencji na wyswietlanie publiczne.
w zasadzie rzadko ktore maja taka licencje same z siebie.
patrzac tak z licenjackiego punktu widzenia... ale kuzwa dawniej nikt z takiego punktu nie patrzyl.

@Boro 
Administrator
w?óczykij

Wysłany: 2007-12-16, 00:33   

przepraszam "m?ody cie?laku" ale po chus ja mam gdzie? niby lata? po szkole i cie szuka?? a co mnie obchodzi czy cie ?atwo w szkole znale?? czy nie, bo nawet do niedawna nie wiedzia?em ?e wogóle jakie? wybory wygra?e?, wi?c widocznie ?wietnie ci idzie ;] a ?e nikogo nawet nie mia?em zamiar pyta? o kino to musz? OSOBI?CIE do ciebie lecie?? g?upi?? ;]
http://ski2die.pl
8947951

Anulka 
Absolwent

Wysłany: 2007-12-16, 13:11   

M?ody Cie?lak napisał/a:
w kwestii wyja?nienia. kino oczywi?cie MO?E zaistnie? i nie zale?y to od mojego widzimisie. je?eli kto? z was przyniesie do mnie legalny film który mo?na odtwarza? dla wi?kszej publiki [czyli nie mo?e to by? zwyk?y film z wypo?yczalni bo one wszystkie maja licencje i zakaz odtwarzania dla wi?kszego grona]

i to wlasnie probowalismy Ci wyjasnic ale powiedziales ze sobie z tym poradzisz :)

jurgiel-junior 
Forumator
tomek mikrofon.

Wysłany: 2007-12-16, 14:44   

haha! zonk.

http://grono.net/pub/u/jurgiel
http://tomekmikrofon.blogspot.com/

AlienMind 
Absolwent
Wymiatam muflony.

Wysłany: 2007-12-17, 05:36   

ja to my?le costniac ?e bardziej posz?o o alkohol. po prostu kiedy? seanse przebiega?y bardziej kulturalnie wi?c nikt nie zwraca? na nie uwagi. potem po prostu trzeba by?o znale?? jaki? powód.

%costniack 
Wymiatacz
wspania?y cz?owiek

Wysłany: 2007-12-17, 15:01   

aj Fazi, sluchales scianki 'wichura, glowa czerwonego gazda?' :582:
najlepszy utwor bezLachowiczowskiej ?cianki. :D

AlienMind 
Absolwent
Wymiatam muflony.

Wysłany: 2007-12-22, 01:22   

ty a nie byka przypadkiem? 'wichura, g?owa czerwonego byka' tak to si? zwie raczej

czy znam.. facet. ja t? piosenk? ubóstwiam. odk?d widzia?em j? na ?ywca (off-festival) zawsze najbardziej rozwala mnie tekst "dziewi?tego dnia s?o?ce nie wzesz?o". tak jako?

ale najlepsza jest "armia palców u nóg" :P

%costniack 
Wymiatacz
wspania?y cz?owiek

Wysłany: 2007-12-22, 10:01   

armia palcow u nog jest przesadzona.
no ale klimat gazdy-badz tez byka (nie pamietam na dzien dzisiejszy) jest blogi.
ty masz wszystko scianki?

klamczyk 
Stały Bywalec

Wysłany: 2007-12-22, 23:22   

"Wichura..." to mi si? zaraz kojarzy z Neilem Youngiem i muzyk? jak? zrobi? do filmu "Dead man". Bardzo ?adny soundtrack. Bardzo ?adny film. Mo?na by w szkolnym kinie pu?ci?. Gdyby ?y?o.

?eby w Traugucie funkcjonowa?o kino, a w Sienkiewiczu nie?...(Serwa mnie ostatnio na "The Wall" zaprasza? wi?c wnioskuje ?e u nich dzia?a)

Burned 
Wymiatacz
Full Bajer

Wysłany: 2007-12-24, 15:28   

otwazanie filmow z wypozyczalni dla wiekszego grona nie jest nielegalne jesli nie pobieracie za to oplaty. nikt nie moze przyczepic sie o prawa autorskie poniewaz oplata jest uiszczona przy okazji wypozyczania filmu z wypozyczalki. mozna to traktowac jako projekcje dla celow edukacyjnych np badz dla grupy przyjaciol.
wyswietlanie publiczne byloby w sytuacji gdbyscie rzutnik wystawili w aleje i wyswietlali dla przypadkowych przechodniow ale jesli na sale teatralna moga wejsc tylko sienkiewiczacy nie ma tego problemu.

@Boro 
Administrator
w?óczykij

Wysłany: 2007-12-24, 15:41   

te? mi si? tak wydawa?o, chocia? nie zag??bia?em si? dok?adniej w tajniki prawa :P
http://ski2die.pl
8947951

AlienMind 
Absolwent
Wymiatam muflony.

Wysłany: 2007-12-25, 22:31   

no i tak ju? by?o kiedy? powiedziane ale jak mówi?em ja wcze?niej równie? prawa autorskie to tylko przykrywka. po prostu zacz??y si? incydenty z piwem. dyrekcji si? to nie spodoba?o. do widzenia.

ninglorithil 
Stały Bywalec

Wysłany: 2007-12-27, 00:13   

Brawa dla towarzysza z filmówki! Wódki mu da?. Du?o du?o du?o kina! Rusza? dupska g:fuckyou2

Odpowiedz do tematu